Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kaptam mailt a banktól, hogy...

Kaptam mailt a banktól, hogy hitelbírálat pozitiv lett. Többi lenn?

Figyelt kérdés
Es hogy 2napon belul utalnak. 1perc mulva egy új email, hogy utalva lett az osszeg. Ez tegnap 15kor. Azóta nem jott. Értem, hogy 2 nap nem telt le de miért jött akkor még egy mail, hogy utalva lett es nem jott penz
2022. márc. 30. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyan csak egyszer vettem fel hitelt, de akkor, miután értesítettek, hogy pozitív a hitelbírálat, még be kellett mennem aláírni a szerződést is, csak azután utaltak.

Hívd fel az ügyintézőt, hogy jött ez a mail, hol a pénz. Nagyon mást nem tudsz tenni.

2022. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Online lett kotve szobeli " alairassal"
2022. márc. 30. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor így online igényeltem (raiffeisen), akkor nekem azonnal jött az értesítés után.
2022. márc. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megjott :)
2022. márc. 31. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!