Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A babaváró támogatás igénylésé...

A babaváró támogatás igénylésének ez feltétele?

Figyelt kérdés

A pár mindkét tagjának kell bejelentett munkaviszonnyal rendelkezni a babaváró támogatás felvételéhez?

Vagy az csak a sima banki hitelnél követelmény?


Az okoskodó megjegyzésekből köszönöm, nem kérek. (Nyilván tudom, hogy a bejelentett munkahely minden esetben jobb, biztosabb, stbstb... de most nem ez a kérdés.)



2022. ápr. 13. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Jó ideje a csapból is a babaváró, a csok meg ezek folynak. Nem létezik, nincs valami, amit el tudsz olvasni, ahol le vanank írva a feltételek. Mondjuk bankba bemész, elkéred a szerződést és elolvasod.
2022. ápr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem tudok olvasni és a bankba sem tudok bemenni, mert nincs lábam. Sőt még süket is vagyok és ezért a telefonos opció is off sajnos. :/

De köszi szépen, hogy megpróbáltál segíteni azzal, hogy válaszoltál a kérdésemre. :) Bárcsak több ilyen jóindulatú, segítőkész ember lenne a világon. 🤔

2022. ápr. 13. 22:36
 3/14 anonim válasza:
Nem kell, elég az egyik félnek a másik lehet eltartott.
2022. ápr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell flegmázni kérdező ha olyan életképtelen lószar vagy, hogy nem tudod elolvasni sehol sem ezeket a triviális információkat
2022. ápr. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Semelyik hitelnél nem az számít, hogy 1, vagy 2 keresős egy család, hanem az, hogy mennyi az a jövedelem?

Ha csak 1 kereset van, de az kellő mértékű, akkor a babavárót és/vagy a lakáshitelt is jó eséllyel meg lehet kapni.

2022. ápr. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Senki sem eltartott, csak nincs bejelentve a munkáltató által, kedves hozzászóló. :)

Én pont úgy reagáltam, ahogy és amilyen hasznosan és segítően válaszolt az 1-es.

Az összjövedelemmel közel sincs probléma, mindenki megnyugodhat. :) De én úgy tudom, hogy kell bizonyos támogatások esetén munkáltatói igazolás, 3 havi jövedelmet igazoló papír, stb. Ami ugyevár ezeserben az egyik fél részéről nincs. Éppen ezért érdeklődöm, mert tisztán akarom ezt látni olyan emberek által, akik már felvették és/vagy értenek hozzá, és segítő szándékkal válaszolnának. A csaló hitelügyintézőktől, apróbetűs részt kihagyó informátoroktól majd másodlagosan érdeklődnék..újra.

2022. ápr. 14. 08:08
 7/14 anonim válasza:
100%
Ezt értem, hogy nem vagy eltartott. Nálunk is ez a felállás. Én rendesen bevagyok jelentve jó fizetésem van. A párom viszont 4 órára van bejelntve. Nálunk is az én fizetésemre megkapnánk, őt meg csak beírjuk eltartottként és akkor neki nem kell semmilyen jövedelmet igazolni.
2022. ápr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Ja azt kifelejtettem, ha viszont egyik félnek sincs 3 hónapos munkaviszonya rendes fizuval bejelentve, akkor nem kapjátok meg.
2022. ápr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ja, így már értem. Bocsi, csak azt hittem te is provokálni akarsz. :D

Köszi a normális választ. (Y)

2022. ápr. 14. 08:21
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Jelen esetben akinek nincs bejelentett állása, az banki szempontból eltartottnak minősül, tehát rontja az össz hitelképességet.

(Egy segítő szándékú csaló hitelügyintéző...)

2022. ápr. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!