Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Babaváró hitel csak az új...

Babaváró hitel csak az új ügyfeleknek drágult meg?

Figyelt kérdés

Otp néztem tavaly kalkulátort, 9.900.000 18 évre és a végtörlesztés összege 10.400.000 ft alatti összeg volt. Most felfele kerekítettem néhány tízezer ft-t.

Idén pedig 10.790.000ft tehát több mint 400 ezer ft többet kell visszafizetni. A törlesztés pedig 49 958 Ft/hó


Aki 20 évre vesz fel kereken 10 milliót, annak 45 834 Ft/hó ez 11 millió végtörlesztés 20 év alatt. Ez egy gyerek teljesülése esetén, ez nem a "büntető" kamat. Mert eddig ettől volt hangos a sajtó, de már egy gyerek megszületése esetén is drágább lett.



2022. ápr. 27. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem bammeg, mindenkinek, a szerződést meg összetéptük.
2022. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Láttunk itt már csodákat. Lehetne itt fejfájás még, csak azért kérdeztem
2022. ápr. 27. 10:04
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek sem drágult aki teljesíti a minimális feltételeket. Ha születetik egyetlen gyermek akkor már 0,5% kamat lesz csak (ezt hívják a gyakorlatban kamat mentesnek)


Aki nem teljesít azoknak változik csak a kamat. Ott attól függ mikor veszed fel.

2022. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!