Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Babaváró hitel passzív khr!?

Babaváró hitel passzív khr!?

Figyelt kérdés
Férjemmel szeretnénk felvenni a babaváró hitelt. Viszont nekem van egy hitelem, aktív khr listán szerepelek.Felvesz személyi kölcsönt és passzív listára kerülök és indítjuk is a babavárót. Ügyintéző hölgy nagyon pozitív, hogy másnak is sikerült így. Akinek van ebben tapasztalat,mennyi idő alatt sikerült minden? Mennyire volt "necces"? Kicsit félek, hogy megéri e személyi hitelt felvenni? Otp bankhoz megyünk egyébként mert ott adnak passzív khr-re hitelt. Ja és en adóstars leszek, férjem adós és ő teljesen rendben van hitel ügyileg.

2022. máj. 31. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Majd amikor elvaltok es az exednek lesz annyi esze hogy nem fizeti a hitelt mert van egy balek adostarsa akkor majd gyere vissza ide rinyalni, legyszi.
2022. máj. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Normális választ kérek. Ne irigykedj arra akinek van normális párkapcsolata :D
2022. máj. 31. 07:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a hitelt tervezik az emberek akkor mindig mindenkinek normalis a kapcsolata. Aztan valami tortenik es a tobbseguk elvalik. Persze lehet hogy ti pont kivetelek vagytok, de akkor se lennek soha adostars, mert sosem lehet tudni mit hoz a jövő. Ha megcsal a ferjed, tudom nalatok kizart, es lelep egy masikkal akkor majd pisloghatsz ha rad marad a hitele mert adostars vagy.


Mondjuk mindig rohogok magamban a hozzad hasonloakon akik hitelt vesznek fel hogy kivaltsanak egy hitelt hogy felvehessenek egy hatmadikat.. penzugyi tudatossag level 100.

2022. máj. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én az olyanokon nevetek mint Te. Annyira unalmas az életed, hogy itt éled ki magad, hogy másokat próbálj oltogatni :D Holott a kérdés sem ez volt :D De legalább jót mosolyogtam, így reggel. :) További szép napot.
2022. máj. 31. 08:32
 5/6 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
Házastársak automatikusan adóstársak, ha akarják, ha nem.
2022. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5/5-ös válaszoló! Persze, egyértelmű! Csak azért írtam, hogy férjem lesz az adós, ő teljesen rendben van "hitel ügyileg". Én leszek passzív khr listán. És ilyen formában van-e lehetőség a babaváró hiteltre... Úgy értettem!
2022. máj. 31. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!