Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Személyi kölcsönt szeretnék...

Személyi kölcsönt szeretnék felvenni 4 millió forintot.Havi keresetem 310000 ezer nettó plusz 40 ezer cafateria ami szép kártyára jön.Munka helyemen több,mint 10 éve dolgozok és nem szerepelek a KHR listán.Elutasíthatnak e?

Figyelt kérdés
A bankszámla kivonatokat nézve amit kérnek ugye szerepel,hogy a lányomnak havi szinten utalok minimum 20 ezer ft-ot,de van,hogy többet pl.születésnap stb.Olvastam,hogy elutasíthatják az embert azért mert látják a kívánaton,hogy ha valakinek rendszeresen utalnak mondván pl a havernak rendszeresen tartozunk.Esetemben erről szó sincsen,segítem a lányomat.Sajnos most váratlan családi események történtek amiért hitelt kell felvennem.A másik,hogy havonta fizetem a telefonszámlát és van készülék részlet is és nem csak az enyémet fizetem hanem az élettársamét is aki oda adja nekem kész pénzben az árát.Így eléggé magas a telefon számla,de ahogy küldik a számlát már utalom is.A kérdésem az hogy lehetséges hogy ezekért elutasítanak?
2022. jún. 11. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy elutasítanak.
2022. jún. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attol függ mennyi időre akarod
2022. jún. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
7 évre
2022. jún. 12. 10:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor sima
2022. jún. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Direkt úgy kalkuláltam ki,hogy biztonsággal tudjak törleszteni,de amit a lányomnak utaltam havi szinten meg a telefon számla együtt együtt elég magas.Félek,hogy úgy gondolják nem tudom törleszteni.Számlavezető bankomtól igénylem és a holnapi nap már csak a munkáltatói igazolást várom és délután már megyek aláírni,de tartok attól,hogy esetleg ezért elutasítanak.
2022. jún. 12. 10:16
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
“ 310000 ezer nettó” havi 310 milliót keresel, akkor minek hitel?
2022. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Bocs elírtam 310.000ft

Gondolom sejtetted hogy elírtam

2022. jún. 12. 10:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg megkapod, nem lesz ebből gond.

Tudom, van az az élethelyzet, amikor az ember kénytelen hitelhez nyúlnia, mert nincs más választása. De az esetetekben megfontolandó, hogy biztosan jól csináljátok-e amit csináltok, hisz ahogy olvasom, a telefon is hitelből van, ráadásul az élettársadnak is.. Biztosan szükségetek van olyan drága telefonra, amit nem tudtok megvenni hitel nélkül? És a telefonszámla miért olyan magas? Ha van internetetek, neten keresztül ingyen is beszélhettek.

Nem okoskodni akarok, csak tényleg kezdtek belekerülni egy olyan spirálba, amiből mocskosul nehéz lesz kimászni.

2022. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Laptopot vettem az unokáimnak a digitális oktatás miatt és internet előfitetést is mellé,mert nekik nincs netjük és nem tudtak volna nélküle tanulni,igen ez mellé még fizetem itthon a saját netet is.Telefon elő fizetés szükséges a munkám miatt.Semmi gond nem volt ahogy érkeznek a számlák aznap befizetem.Sajnos a családban van egy súlyos beteg akinek a mütétjére,kezelésére kellene a pénz amit hírtelen így tudok megoldani.A laptopokat egyébként ebből a pénzből elő törleszteném a többi menne a kezelésre Évente kapok kb 1 millió jutalmat is amiből a hitelt is gyorsabban letudnám.Sajnos most sürgősen kell a pénz,mert egy ember élete a tét
2022. jún. 12. 14:21
 10/10 anonim ***** válasza:
De jó munkahelyed van! Amugy meg adják
2022. júl. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!