Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankot válasszam az...

Melyik bankot válasszam az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

KATÁ-s voltam az idei változtatásig, most átalányadózó vagyok.


Fő bevételem egy külföldi cégtől kapom euróban.

Szeretnék nyitni egy webáruházat még ebben a hónapban, ehhez a Bariont használnám, hogy a vevőim tudjanak a neten fizetni.


Jelenleg az OTP-nél vagy forintos és €-s számlám is, mind a kettőhöz van bankkártya is. Viszont esélyes, hogy fel kell vennem 1, maximum 2 millió forint személyi kölcsönt, de ez még nem biztos. A CIB Banknál találtam a legkedvezőbb feltételekkel, viszont ott is kéne akkor számlát nyitnom, kéne €-s is, valamint mindkettőhöz bankkártya.


Az lenne a kérdésem, hogy melyik bankoknál vannak a legkedvezőbb bankkártya, valamint számlavezetési díjak? Az OTP ahogy nézem nagyon drága, ha találnék más alternatívát akkor megszüntetném náluk a számláim.


2022. okt. 5. 17:31
 1/2 Neliah669 válasza:

www.ban360.hu

www.bankmonitor.hu

2022. okt. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Neliah669 válasza:
www.bank360.hu csak elírtam. Itt lehet keresni. Az elvárásokat beírni és kiadja a legkedvezőbbet.
2022. okt. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!