Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bécsben jártam ma, négy...

Bécsben jártam ma, négy helyen fizettem a bankkártyámmal. Amit forintban levont a számlámról, az már a végleges összeg, vagy változhat?

Figyelt kérdés
Gondolom ha lesz is korrekció, nem lesz jóval magasabb az összeg, csak minimális eltérés lehet (UniCredit Bank)
2022. okt. 15. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha Forintban fizettél a terminálon, mert az átváltotta, akkor végleges. Ha Euróban, akkor nem, mert most még csak zárolás történt, a könyvelés csak pár nap múlva fog megtörténni az akkori árfolyamon. Ez lehet több is meg kevesebb is, attól függően hogy merre változik az árfolyam közben.
2022. okt. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!