Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP miért utálja az android...

Az OTP miért utálja az androidosokat?

Figyelt kérdés
Ios-en simán lehet apple pay-el fizetni, berakni a kártyát a walletba és úgy használni, míg androidos telefonon ráeröltetik az emberre azt az okádék simple appjukat, ami 10-ből 8-szor nem is működik, pl. ma nem is tudtam használni egyáltalán és szándékosan nem akarják alkalmassá tenni Google Wallethez (Google Pay korábban)

2023. jan. 30. 20:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%

"ezek szerint igazolvány nélkül mászkálsz?"

Megteheti. Régen tényleg kötelező volt magunknál tartani az iratainka, de ma már nem az. Kikerült a törvényből elég régen. Csak persze erről nem szóltak a hírekben, mert nem fért be a sok brüsszelezés meg dollárbaloldalozás közé.

A simple nálam tökéletesen működik - igaz ájfónon.

Az Apple pay szinzén tökéletes. Amióta van, azóta nem is használtam a bankkártyám.

Az a nagyképű aki csak előkapja vendégem egy sportszeletre ha legyőz gyorsaságban. Ahogy veszem elő a telegont már nyomom is a gombot, emelem a terminál felé és közben már fel is ismerte az arcom és pittyen is. 20x tovább tartott leírni mint ténylegesen megtenni.

A kártyád meg többször fog kódok kérni, akkor meg majd tapperolhatod a billentyűzetet amit előtte 200 másik nyomkodott a taknyos, koszos, retkes kezével.

A droidra meg amúgy sem bíznék soha semmiféle banki adatomat.

2023. jan. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#11: megnéznék egy ilyen párbajt :)

Én a kártyámat használom ilyen lendülettel, egyik zsebben telefon, másikban tárca, csak fogom, és kicsapom a terminálra, nem kell ujjazni meg arcfelismerni.

A tapizós dolog azért nem valid, mert ugyis tapizod a kosarat/bevásárlókocsit, meg a termékeket, azzal megnösszefogdosod a telefonodat.

2023. febr. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kártya:

1. Táska kinyit

2. Pénztárca kivesz

3. Kárytát elővesz

4. Terminálhoz érint

5. PIN kódot megad

6. Kártyát visszatesz

7. Tárcát visszatesz

8. Táskát bezár


Telefon:

1. Telefont zsebből elővesz

2. Ujjlenyomattal felold

3. Terminálhoz érint

4. Telefont eltesz


Szerinted melyik a gyorsabb?

2023. febr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13: ok, a telefont us tarthatnád ennyi erővek táskában :)

Nekem

1. pénztárca zsebből elővesz

2. odacsapom a terminálra

3. zsebreteszem

(4.) ha kell PIN, beütöm

2023. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#9 Más bankoknál már meg tudták oldani ennek ellenére, pl K&H, csak ez a nemzethy nyomoronc bank nem.
2023. febr. 2. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!