Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakáshitel esetén CIB vagy...

Lakáshitel esetén CIB vagy Unicredit a jobb?

Figyelt kérdés

Lakáshitel mellett át is kell bankolnom, mert nagy a kamat kedvezmény ha ott is vezetem a számlám és odamegy a pénzem. Ez nyilván minden banknál így megy. CIB és Unicredit dobott ki élhető megoldásokat lakáshitelre. OTP-s vagyok, de ott annyi a kamat, hogy még egy házat veszek belőle.

Sokan pártolják mindkettőt, szerintetek melyik a jobb? Vagy igazából mindegy? Mindkettőnek van végig fix kamatos hitele, viszont számlavezetés szempontjából is érdekelne, hogy melyik a jobb?


2023. febr. 6. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a CIB-hez mentem a hitelem miatt. A webbank gagyi, de mindent el tudok intézni.

CIB Eco számla meg ingyenes. Évi 5-10ezer forintból kijön a kártya díja+egyéb díjak.


Összességében nincs bajom vele.

2023. febr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
CIB-et nem ismerem, Unicredit viszont borzalom. Ott hagytam őket a fenébe, csak a gond volt velük.
2023. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Mindegy, ahol jobb a kamat oda menj.
2023. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően a CIB fényévekkel jobb, mint az UniCredit. (Utóbbi kritikán aluli...) Viszont ott érdemes hitelt felvenni, ahol a legkedvezőbb. Akkor is ha az egy nem túl jó bank.
2023. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ, havi szinten mennyi jóváírást tudsz vállalni a folyószámlára és mekkora a hiteligény.


Nagyobb hitelnél, ha van kiemelt hitelközvetítőd, az UC és a CiB is ad plusz kamatkedvezményt a Hirdetmény szerinti kamatból. (Segítek, ha kéred)

2023. febr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!