Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kaphatok úgy hitelt házfedezet...

Kaphatok úgy hitelt házfedezetre, hogy khr listán vagyok egy 10 éve ki nem fizetett hitel miatt amit most kezdtem el törleszteni?

Figyelt kérdés

Szóval 10 évig nem fizettem egy hitelkártyát ami mára 1 millo lett. Elvállaltam hogy fizetem részletbe havonta. Bejelentett munkám most lesz csak. Gondolom így nem vehetek fel hitelt a házra ami az én nevem van, hogy legyen a fedezet?

Úgy tudom ha kifizetem az tartozást egyben akkor is khr listán leszek még 1 évig ami kizárja hogy hitelt vegyek fel?


2023. márc. 29. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Jol tudod, igy nem kapsz semmifele hitelt.
2023. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az igaz hogy megnézik hogy valaha volt e a számlatörtenetben szerencsejáték?
2023. márc. 29. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem nezik vegig 10 evre visszamenoleg, de par honapnyit altalaban bekernek. Ha ugyanannal a banknal akarsz hitelt ahol a folyoszamlad is van, legy nyugodt hogy eleve kockazatos adoskent tartanak nyilvan ha rendszeresen szerencsejatekra koltesz nagyobb osszegeket.


Aktiv KHR-eskent nem ez lesz a legnagyobb bajod.

2023. márc. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A lényeg hogy én nem akarok hitelt a házra, es nem is lehet úgy gondolom, de van a csaladba aki szerint nekem lehet de én nem akarom es probalom elmagyarazni tényekkel, hogy nekem miert nem adnak. Ezert erdekel minden, ami kizáró ok a hitelre. Szerinte ez nem probléma mert hazunk az nevemen es az elég egy hitelhez fedezetnek hogy megkapjam
2023. márc. 29. 16:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell magyarazkodni es kifogasokat keresni. Ha valaki mas hitelt akar veled felvetetni ugy, hogy te nem akarod, arra a 'Nem.' tokeletesen elegseges valasz.


Mindegy hogy ez a valaki mas szulo, testver, akarki, ha nem akarsz adossagspiralba kerulni aminek a vegen a hazat is elbukod, ne vegyel fel hitelt. A korabbi hitelkartyas buli is milyen jol sult el, nem igaz?

2023. márc. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!