Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hónapok óta nem költöttem...

Hónapok óta nem költöttem revolutrol. Tegnap feltöltöttem kétszer 20 000 Ft ot a revolutra a saját bankkártyámról. Ma 100 000 Ft ot fel kéne még tölteni rá. Ajánlott akkor előtte költenem róla valamit?

Figyelt kérdés
Hallottam ilyen rémtörténeteket hogy az algoritmus kiszürhet valami gyanúst és letilthatja hónapokra
2023. ápr. 28. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Nem 140K-nál szűr ki az algoritmus, ne aggódj. Tölts fel nyugodtan. Főleg ha látja hogy a saját kártyádról fizetsz be és nem valami nevenincs afrikai bankból történik a tranzakció.
2023. ápr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És azt hallottam hogy érdemes két feltöltések között költeni és akkor nincsen gond. Tévedés? Hogy ne legyen egy nap túl sok feltöltés hanem költések és a töltések között is szünet úgy értve legalább egy nap
2023. ápr. 28. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
Tevedes
2023. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!