Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Én nem gondolnám, hogy a...

Én nem gondolnám, hogy a cetelem bank zrt-nél ilyen hangnemben beszélhetnek az emberrel. Én ezt nem vagyok hajlandó eltűrni. Nem vagyok sem csaló sem primitív. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Mégis a hölgy ilyen hangnemben beszélt velem, én alapvetően egy szolid ember vagyok de csak van valami jogi fórum ahol panaszt lehet tenni ez ellen. Hiszen belőlünk EMBEREK-ből élnek. Igy több fizetést kap a hölgy?
2008. dec. 29. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Mi történt pontosan?

Esetleg a főnökénél beköpheted.

Vagy esetleg beperelheted rágalmazásért vagy hasonló. Bizonyítékod elméletileg lenne, mert a bankban van felvétel.

2008. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ha megvan, hogy mikor beszeltel vele, tegyel panaszt, mert a bankban felveszik a telefonbeszelgetest. ha szemelyesen beszeltetek, akkor is tegyel panaszt.
2008. dec. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A szokásos történet, 1,5 hónapig munkanélküli lettem, elcsúsztam a fizetéssel, telefon mindennap, szomszédnak is( elég kellemetlen mert egy kis községben élek)szépen elmondtam a hölgynek a telefonban hogy mikor kapok fizetést, mikor tudom a hátralékot törleszteni, ő fenyegetőzött,úgy beszélt velem mint egy idiótával.Már az sem érdekel ha felbontják az áruhitel szerződést, és letiltják a fizetésemből. Én többet ezzel a céggel CETELEM BANK ZRT. nem állok szóba, és mindenkinek ezt tudom javasolni.
2008. dec. 30. 14:35
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Nekem is ugyanez a tapasztalatom velük,én sem ajánlom Őket, ha én is így beszélnék egy ügyfelemmel, már régen kirúgtak volna...
2008. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%

Szia!


Én sem ajánlom őket. édesanyám vett fel náluk áruhitelt, viszont ő mentálisan beteg lett pár hónapja, én fizetem a hitelét, és a novemberivel elcsúsztam, mert nem kaptam meg vmi okból időben a fizetést, pár napról volt szó. Aztán befizettem a csekket, és rá kb. 1 hétre telefonáltak, hogy nincs a csekk befizetve. még azt sem értette meg, hogy anyukám nem tud erről vele beszélni mert beteg, ő viszont csak azt hajtotta, hogy anyámmal akar beszélni.

Már csak 2 csekk van hátra a hitelből, SOHA többet nem állok szóba ezzel a bankkal.


amugy én is azt ajánlom, hogy ne hagyd annyiban, egyetértek az előttem szólókkal.

2008. dec. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
93%
nekem már a neve sem szimpatikus, tele lehet bunkókkal, névválasztás sokat elárul valami jött-ment végről ...
2009. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
cégről
2009. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Volt már ezzel kapcsolatban másnak is panasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..

2009. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van egy kis rálátásom erre, próbálok segíteni. A banknál az adósságkezelő feladata, hogy felhívja az elmaradásban lévő ügyfelet, és nagyon rövid határidő alatt pénzt hajtson be tőle. Ha nem sikerül elérni az ügyfelet, köteles megpróbálni üzenetet hagyni munkáltatónál, szomszédban, rokonnál,stb. Viszont semmilyen infot nem adhat ki, még azt sem hogy honnan keresi, csak az elérhetőségét hagyja meg. Panasszal lehet élni írásban. Esetleg kérd, hogy másik ügyintéző hívjon. Több fizetést nem kap ezért. Próbálj vele nyugodt hangnemben beszélni, és megállapodást kötni. Ha nem megy minden elmaradás rendezése, akkor is próbálj fizetni vmennyit, ez a te érdeked elsősorban.
2009. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat! Talán aki a cetelemhez fordul tanul az esetből, ezért írtam ide a problémámat.Itt nem azzal van a gond, hogy megpróbálják behajtani amivel tartozom, mert ez természetes, na de az emberi méltóságban való megsértés nem hinném, hogy eszköz lehet.

2009. jan. 6. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!