Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyek azok a bankok, akik...

Melyek azok a bankok, akik elfogadják a bankon kívüli utalást pl. másik számláról ahhoz, hogy ingyenes legyen a havi számladíj? Főleg ezek közül: Erste, CIB, K&H, UniCredit

Figyelt kérdés
2023. jún. 21. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem úgy ingyenes, hogy havi 5 utalás bárhova.
2023. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én azt olvasom a legtöbbnél, hogy jóváírást kérnek. Csak konkrétan azt nem írja, hogy honnan. Nyilván az egyértelmű hogy nem rakok fel a saját számlára pénzt a bankban, de az utalás másik számláról talán működik.
2023. jún. 21. 19:01
 3/15 anonim ***** válasza:
Na igena kedvezo felteteleket penzmozgashoz kotik. De ez eleg normalis. Magyarul kb odautalod a fizut
2023. jún. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Persze de van ahol annál magasabb összeget várnak el. Ott kilehet pótolni másik számláról utalással?
2023. jún. 21. 19:09
 5/15 anonim ***** válasza:
UniCredit pl ilyen. Én minden hónapban átutalok ide X összeget, mert akkor ingyenes. Ezt kb azonnal vissza is utalom. Csak a lakáshitel miatt van ez a számla, így tudtam ~3% körüli lakáshitelhez jutni.
2023. jún. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is az UniCreditet mondanám, saját számláról szoktam beutalni a szükséges összeget.
2023. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi erre gondoltam.
2023. jún. 21. 19:21
 8/15 anonim ***** válasza:
CIB Bank is ilyen.
2023. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 krwkco ***** válasza:

K&H is.

Meg a Raiffeisen Gold 2.0. (Bár ez nem volt a felsorolásban. De ott pl. az utalásnál még tranzakcióst sem kell fizetni. Viszont új belépőknél egyben kell bejönni a 400-nak.)

2023. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket.


Amúgy a K&H okos kényelmi plusz számlacsomag online számlának mennyi lehet a havidíja és mennyi jóváírás vár el? Mert a leírásban 0-át látok de az nekem túl gyanúsan kevés.

2023. jún. 21. 23:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!