Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit gondoltok az OTP Bank...

Mit gondoltok az OTP Bank frissen bevezetett Persely funkciójáról? Érdemes használnom?

Figyelt kérdés
2023. júl. 10. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem tudod egy Excel táblában vezetni, hogy milyen célra mennyi pénzt raktál félre és nem zavar, hogy elesel évi 10-15% kamattól, akkor érdemes.
2023. júl. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
31%
Szerintem abszolút nem egy rossz dolog, főleg a fiatalok körében. Ami viszont rohadt idegesito szerintem hogy akinek folyoszamlaja van, le tud menni mínuszban (pl én) és éppen mínuszban van de nem a maximumig az nem tudja át vezetni a pénzt, ezt most vettem eszre 2 perce…van pár 10ezer forint a szamlamon amit át akartam rakni és nem engedi mert hogy nincs ennyi ‘hivatalos’ pénzem, de azért ha oda megyek egy automatahoz akkor le tudom venni…szóval ezért nagy nulla neki a számomra…
2023. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ott tudod gyűjteni a pénzt, amit szánsz valamire. Segít takarékoskodni. Be lehet állítani, hogy havonta rendszeresen legyen befizetés. Több perselyed is lehet különböző célokra. Nem mellesleg el tudod rejteni a nagyobb összegeket, ha véletlenül feltörnék a számlád, csak azt látják, amit ott hagytál a folyószámlán.

Az új bankon keresztül be is tudod fektetni a megtakarításaid. Ha végre elérhető lesz az értékpapírszámla nyitás online. De még ma nem működött. Elvileg január 2-től van online betét, kötvény, értékpapír, lakástakarék stb nyitására lehetőség.

jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!