Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A K&H-ban (pl. mobilbankban)...

A K&H-ban (pl. mobilbankban) hol lehet megnézni a bankkártyám PIN kódját?

Figyelt kérdés

Szóval csináltattam ‘diák’ bankkártyát a K&H-ban. Nem rég kaptam meg a kártyám postán, de nem mondta el a nő a K&H-ban, hogy mi a bankkártyám PIN kódja.

Hol lehet ezt megnèzni?

A weboladalon kell, vagy a mobilbank applikációban?

(Vagy csak hülye vagyok, hogy nem tudom megnézni?)

Köszönöm előre is a segítséget!



2023. júl. 29. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
MObilbank: termekek -> kartyaim-> kartyara rakattintasz -> kartyabiztonsag -> PIN kod megtekintese
2023. júl. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

A kártyához tartozó PIN kód, utólag küldik postán levélben. Kb 1 hétre rá érkezik mint a kártya.

Az lesz majd a kód amivel majd boltban vásárolni tudsz.

Netbanknak ehhez nincs köze, erről semmilyen info nem lesz, ezt csak te fogod tudni.

Netbankon keresztül vagy atm nél meg tudod változtatni ha nem tetszik a 4 számjegy.


Közben aktiválhatod a kártyát netbankon keresztül amig nem érkezik meg a pin kód.

Addig neten tudsz vásárolni vele, boltban terminálnál nem.

Azt csak pin kóddal fogsz tudni az első bolti vásárlásnál bedugni kell a kártyát és pin kód. Ha ez megvan, a további vásárlásoknál elég érinteni.

2023. júl. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
#2: Gondolom te nem a KH-nal bankolsz.
2023. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 krwkco ***** válasza:
67%
1-es jól írta. A k&h alkalmazásban ott van a kártya pin-kódja.
2023. júl. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!