Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP persely megtakarítás ad...

OTP persely megtakarítás ad kamatot ha igen hány %?

Figyelt kérdés

A nemrég bejelentett OTP persely lehetőség ad kamatot, ha igen hány % a kamat?

A honlapon nem találtam dokumentumot, amelyben megnézhettem volna, sokat kerestem.



2023. aug. 27. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ad
2023. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Bármikor be lehet rá fizetni és kockázatmentesen bármikor feltörhető = kamatmentes.
2023. aug. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Nesze semmi, fogd meg jól.
2023. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Baromi egyszerű az egész persely funkció, és minden le van írva róla az OTP honlapján.
2023. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt el is olvastam, csak azt nem láttam (egyértelműen) leírva hogy nem ad kamatot. Mondjuk a "persely" szó miatt gondolhattam volna.
2023. aug. 29. 05:34
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Szvsz semmi értelme. Minek? Én szimplán nem költöm el amit nem akarok. Nem pakolgatom ide-oda.
2023. aug. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

#5 Logika?? Ha nincs odaírva, hogy ad kamatot, akkor logikusan következik, hogy nem ad. Azt nem fogják külön odaírni, hogy nem ad. Ha adna, akkor az viszont egyértelműen oda lenne írva.

#6 Attól, hogy neked vagy nekem nincs érteme, másnak még igenis lehet nagyon hasznos.

2023. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Attól még, hogy valaki képes nem elkölteni a pénzt, igenis lehet másnak hasznos. Nekem például hasznos, mert így nem kell plusz pénzt költenem arra, hogy kivegyem készpénzbe (többet teszek el mint 150), és azt a pénzt akkor se költik el a kártyáról ha netán elhagyom a bankkártyám és nem lesz olyan érzésem se, hogy rengeteg pénzzel sétálok mindenhova, ahhoz a pénzhez nem lehet annyira könnyen hozzáférni csak alkalmazáson belül vagy a bankban. Nekem így sokkal jobb tárolni. Olyan mintha a zokniba tenném el.
2023. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!