Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitelt hogy lehet OTP-n...

Diákhitelt hogy lehet OTP-n keresztül igényelni?

Figyelt kérdés

Tudom, buta kérdés, de egyéltalán nem vagyok otthon ezekben a bankos dolgokban. Tavaly év elején felvettem a diákhitelt, és az OTP számlámra jön a felvett összeg. Nem tudom, hogy ezzel van e valami kedvezmény, csak olvastam , hogy most sok kedvezmény jár.

Gondolom a kamat nem lesz alacsonyabb ha otp-s.

A diákhitel.hu-n igényeltem anno és nem otp-n keresztül, csak arra jön az összeg.



2023. szept. 7. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel egy otps bankszamlaszamot adtal meg igenyleskor.


Igenyelni viszont ott kell tovabbra is ahol tavaly tetted.

2023. szept. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igényelve már meg van, azaz folyamatos a folyósítás. Csak nem értem az egészet.
2023. szept. 7. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit nem ertesz? Ezt nem a bankoktol kapod hanem az allamtol. De egy bankszamlara fizetik ki. Neked azert az otpre mert egy otps szamlaszamot adtal meg igenyleskor. Ha cib bankosat adtal volna meg akkor a cib bankos szamlara ment volna.


Tovabbra is a diakhitel.hun kell igenyelni. Es ok folyositjak, az Allamkicstarral karoltve.

2023. szept. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Diákhitel számlád lesz, amely mellé az alábbi kedvezmények járnak:


0 Ft a számlavezetés díja



0 Ft a Mastercard kártya kibocsátási és éves díja



0 Ft az OTP internet- és mobilbank használata



0 Ft az utalás az OTP internet- és mobilbankon keresztül



5-30% pénzvisszatérítést biztosítunk minden hónapban, ha az OTP Junior Kedvezményprogramban részt vevő partnereinknél vásárolsz kártyáddal



Egy alkalommal díjmentes éves utasbiztosítást igényelhetsz



Az OTP Kiadásfigyelő funkcióval kategóriákba rendezve követheted nyomon költéseidet



Az OTP Számlabontó funkcióval pár kattintással szétdobhatjátok a barátokkal a költségeket



Egy érintéssel fizethetsz okosóráddal vagy telefonoddal

2023. szept. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!