Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem vonta le automatikus...

Miért nem vonta le automatikusan a törlesztőrészletet?

Figyelt kérdés

09.15.én történt a hitelfolyósítás UniCredit banktól, ma kellett volna levonni a törlesztőt, mert 10.15. Az vasarnapi nap...

10.09.én már biztosítva volt az összeg a számlámon, a bankfiókban is azt mondták, hogy automatikusan levonják minden hónap 15.napján, vagy előbb ha hétvégére, ünnepre esik.

mbankingban sem látom,hogy meg lennének bízva az állandó utalással..

Mi lehet ez? Büntetőkamatot fognak felszámolni?



2023. okt. 13. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hitelt vettem fel csak a második hónaptól kezdte levonni. Kérdezd meg a bankod.
2023. okt. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első esedékes fizetés: 2023.10.15, de ez esetben ugye már le kellett volni vonnia ma. 😔
2023. okt. 13. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose vonják előbb, ha hétvégére esik, akkor köv munkanapon.
2023. okt. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt hétfőn vonják, ha vasárnapra esik a törlesztő nap.
2023. okt. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nem tudom miért mondta az ügyintézőm, hogy ha bankfiók szüneti nap esedékes, akkor előbb leveszik.
2023. okt. 13. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!