Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cib mobilapp új eszközre hogyan?

Cib mobilapp új eszközre hogyan?

Figyelt kérdés

Ha egy új eszközre szeretném beállítani a mobil bankot akkor milyen védelmi kapuk vannak . Az 5 jegyű biztonsági kódot kell csak megadni és van valami védelmi kapu hogy sms t küld vagy hogy van megcsinálva hogy idegenek ne tudják telepíteni az én appomat ha ismerik az 5 jegyű telepítési biztonsági kódomat ?

Azért kérdem itt mert az égen földön sem találok a neten erről leírást a bank oldalán sem.



2023. okt. 18. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs sms.

Belépéskor megadod a kódót,utaláskor újra kéri.

2023. okt. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen utaláskor? Nem is ezt kérdeztem. A mobil appot amikor másik készülékre akarom telepíteni milyen biztonsági lépések vannak?
2023. okt. 19. 19:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Kaptál a bankban egy kódót azzal tudod regenerálni újra.Nincs más

Vagy besétálsz a bankba

2023. okt. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Cibről beszélünk egyáltalán? Én nem kaptam semmilyen kódot , amikor pár éve ezzel szenvedtem mert három készüléken is kellett cserélgetnem akkor csak egy saját magad által kitalált 5 jegyű telepítő kód és utána a pin kódod kellett a belépéshez de nem emlékszem semmilyen megerősítő sms re. Az a számla középső 8 számjegy a számlaszámból az internetes banki belépéshez kellett. De az is nyilvános adat.
2023. okt. 19. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen CIB,többször is újra telepítettem már van egy belép3si kód.

De akkor jobb ha bemész a bankba

2023. okt. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdezem......................................................................
2023. okt. 20. 12:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor így jártál........
2023. okt. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd bővebben?
2023. okt. 20. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!