Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaha vissza kapom a pénzem?

Valaha vissza kapom a pénzem?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Ma sikeresen vettem a kamu Hellyhansenbudapest oldalon 26 ezer Ft értékben termékeket. Összekevertem az eredeti oldallal.. Akkor ez a pénz elúszott, jól érzem?

Magamat már ócsároltam, teljesen hülyének érzem magam. :(



#pénzvisszafizetés #kamu oldal #hellyhansenbudapest
2023. nov. 19. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
dehogy
2023. nov. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

'Osszekeverted', mi? Nem is volt gyanus hogy negyedannyiba kerul minden mint az uzletben, ugye?


Azt a penzt jo esellyel buktad. Ha kartyaval fizettel talan megprobalhatsz egy chargeback-et, ahhoz viszont a bankod ugyfelszolgalatanak segitsege kell.

2023. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Remélhetőleg bankkártyával fizettél az oldalon. Menj be holnap a bankodhoz és kérjél egy csárdzsbeket, kérd meg a bankodat, hogy vonják vissza a pénzed.

Ha utaltál, akkor meg kb. helyes a megérzésed.

2023. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
siman bemesz a bankba es kersz chargebacket a kartyadra mivel nem kaptad meg a terméket
2023. nov. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

A helyedben letiltanám a kártyát is és kérnék egy újat, biztos ami biztos, ki tudja holnap melyik webshopban fognak vásárolni a megadott kártyaadataiddal...

Melyik banknál vagy?

2023. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!