Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Folyószámlaügyeket nem saját...

Folyószámlaügyeket nem saját fiókban is lehet kezelni, vagy csak ha átmegyek oda? CIB Bank, ha számít.

Figyelt kérdés
jan. 2. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mármint pl. Otp-sként akarsz cib-ben ügyet intézni? Nem, nem fog menni
jan. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy úgy érted, hogy abban a CIB-fiókban, ahol megnyitottad a számládat? Nem kell abba a fiókba menned, bármelyik CIB-fiókban tudsz intézkedni.
jan. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Neked saját bankfiókod van?
jan. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ugyanaz a bank. Lehet, hogy nem saját fiókként hivatkoznak rá, hanem mondjuk anyafiókként, a lényeg, hogy ahol (utoljára) számlát nyitottam, mert befektetést egy másikban intéztem, és emiatt "át kellett lépni" abba a fiókba.
jan. 2. 10:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Szép is lenne ha csak egy fiókban intézhetném a dolgaimat. A bankod bármelyik fiókjában intézheted a dolgokat.
jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem gondolhattad komolyan ezt a kérdést, 2024-ben. Kenyeret csak a lakcímedhez legközelebbi pékségben vehetsz...?
jan. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor a befektetés miatt miért kellett átlépnem a másik fiókba? Aki szerint ez nevetséges kérdés, más fiókban is intézte már az ügyeit?
jan. 2. 13:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen másik fiók?
jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom miről van szó, de ha jól tippelek, akkor a következő:


Az ügyintézőknek különböző belsős vizsgákat kell letenniük. Egy fiók akkor tud egy szolgáltatást nyújtani, ha a nyitvatartási idő nagy részében meg tudja oldani, hogy az a szolgáltatás elérhető legyen.


Pl. Mi három otp bankfiókban voltunk, mire kiderült, hogy az elsőben nem tudnak nekünk tbsz számlát nyitni, a másodikban nem tudtak nekünk deviza alapú tbszt nyitni a harmadikban tudtak. Nagy szívás volt, hogy amikor kiderült, hogy az plusz 3000-4000 forint havonta, hogy részvényt vagy etf-et tudjak venni a tbsz-re, akkor oda kellett visszamenni, hogy le is zárják a számlát, mert Budapesten kb. három ilyen fiók van.


De ennek nem ahhoz van köze, hogy te hol nyitottad, hanem, hogy náluk milyen szolgáltatások érhetők el.

jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#8 Az A fiókban volt folyószámlám, szerettem volna befektetési számlát, amivel csak egyetlen ügyintéző foglalkozott, aki sosem volt bent, hetekig vártam, elmentem a messzebb lévő B fiókba, ott nem volt gond, viszont ehhez át kellett oda mennem, tehát "fő" fiókként kijelölnöm (ugyanaz a bank).

jan. 2. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!