Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért szórakozik velem az otp...

Miért szórakozik velem az otp a szépkártyám ügyében?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban jár le a kártya, nem kaptam cserekártyát.

Írtam az otp nek ők azt írták jan 09.-én postázták és a posta nem vitte nekik vissza.


Én meg erre írtam hogy az lehet de akkor se kaptam meg.

Most azóta írtak nekem amiben megkérdezték a nevem, a lakcimem stb

Írtak vagy 5-6 levelet,

A legutolsó hogy a panaszosztály kivizsgálja az ügyet!


Mia túrót vizsgálnak ezen?

Küldjenek egy retek kártyát azt annyi.

Tényleg érdekelne mit vizsgálnak most ki. Aki az otp ben vagy más bankban dolgozik monnya má meg mit kell ezen vizsgálni?:D


Jövő héten bemegyek személyesen ha a ddig se lép előre a "kivizsgálás" at otp nél


Az akkori ügyintézőt előre sajnálom, mert hogy az tuti hogy nem lesz öszinte a mosolyom, és túl kedves se leszek.


Kivizsgálják! :DD Mi a retket?

Nem kaptam meg akkor mit kell ezen vizsgálni???



#OTP #OTP SZÉP kártya #szívat az otp
febr. 2. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Ön ilyen egyszerű léleknek tetszik lenni?
febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Én múltkor kaptam egy OTP szép kártyát, ami nem az én nevemre szólt.

Nem akartam vele kínlódni, hát kidobtam.


Bocsi, lehet a tied volt. 😬

febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megesik, hogy a postas elhagyja vagy felredobja... en is most kaptam a sajatomet, sima boritekban jon, meg azonositoszam sincs rajta. Ugye ami nem ajanlott level, azt akar le is daralhatja a fosta, azert nem kell felelosseget vallalniuk.
febr. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!