Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikorra várhatom a diákhitel...

Mikorra várhatom a diákhitel utalását most februárban?(egyösszegű, szabad felhasználású)

Figyelt kérdés
Tegnap regisztráltam be aktív félévre a Neptun rendszerben.
febr. 5. 16:20
 251/257 anonim válasza:
Remélem akkor már mindenki megkapta! 🙏🙏
febr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 252/257 anonim válasza:
Sziasztok! Én február 7-én kaptam egy értesítést, miszerint megkapták a diákhitelhez tartozó bankszámlaszámot, más teendőm nincsen, azonban státusznak még mindig “feldolgozás alatt”-ot ír ki. Mit kellene tennem?😅
febr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 253/257 Paca97 válasza:
Én is így vagyok. Egy hónapja feldolgozás alatt van a státusz. Pedig azt mondják minden rendben minden adat megvan. Akkor?
febr. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 254/257 anonim válasza:
Lehet érdemes dobni egy telefont nekik, hátha tudnak ezzel kapcsolatban valamit mondani!
febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 255/257 anonim válasza:
Update: most kaptam emailt hogy február végén/március elején utalnak ha az oktatási hivatal szerint aktív vagyok és be vagyok iratkozva!
febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 256/257 Paca97 válasza:
Rá kérdeztem. Rendszer hiba van hetek óta. nem mennek át a számlaszámok a bakoktól ezért újra meg újra le kell kérniük. folyamatban van a hiba elháríás...jó gyorsak mondhatom...
febr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 257/257 Paca97 válasza:
helyes írásom meg nincs :/
febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!