Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kiküldik lejárt bankkártya...

Kiküldik lejárt bankkártya esetén az újat postai úton K&H-nál?

Figyelt kérdés
Szombaton fog lejárni a bankkártyám, az új már ott van inaktívként a mobilbankomban viszont ezen kívül semmilyen értesítést nem kaptam még, új bankkártyát se de úgy rémlik hogy előző lejáratnál kiküldtél. Be kell majd mennem a bankba elintézni vagy megkapom automatikusan?

febr. 22. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg meg kellene kapnod automatikusan, én eddig minden banknál, aminél volt bankkártyám, automatikusan cserélték a lejáró kártyát.


Ha nem kaptad meg, hívd az ügyfélszolgálatot. Kár, hogy az utolsó pillanatig vártál ezzel, mert ha tényleg van valami gebasz, akkor hetekbe telik, amíg legyártanak neked egy új bankkártyát, és addig akkor kártya nélkül nem könnyű az élet...

febr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen lejárat van rajta? Mert ha 03/24 akkor nem most fog lejárni, hanem március végén, addig meg ki tudják küldeni a kártyát. Általában legalább egy hónappal a lejárat előtt meg szokták küldeni.
febr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 krwkco ***** válasza:

#2 és a kérdező

Gondolom 02/24 van ráírva, azért gondolja a kérdező, hogy február 24-én szombaton fog lejárni. De azok a számok hónap/évet jelentenek. Vagyis még 29-ig jó a kártya, ha ez van rajta.

De így is szokatlan, hogy nem küldték ki már a hónap elején az újat. Érdemes lenne felhívni az ügyfélszolgálatot és jelezni, hogy nem jött meg. Ha régebben postázták, de elveszett, akkor küldjenek másikat. Az nem kerül neked pénzbe.

febr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, 02/24 van rajta (akkor megnyugodtam hogy legalább 29-ig jó, azthittem az hónap/nap). Tegnap felhívtam az ügyfélszolgálatot végül, elméletileg gond volt a kártyák postázásával és jövőhéten fogom megkapni.
febr. 23. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!