Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikor és hogy kapom meg a...

Mikor és hogy kapom meg a Tippmixpro nyereményem?

Figyelt kérdés

Fociban nyertem, 3000 ft-ot tettem fel online, és ott a profilomban a fogadási idő alatt le is nullázódtam. Mivel megnyertem a tippet és majdnem 2X-es szorzó volt, így a meccs után 5268ft-ra íródott át az egyenlegem a TippmixPro felületén.

Kérdésem az lenne, hogy tudom kérvenyezni, hogy utalják át nekem, vagy hogy megy ez? Ez volt az első online fogadásom. Előre is köszönöm a segítséget!



márc. 11. 23:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kifizetés, bár nem tudom van-e minimum limit és ilyen aprópénzt egyáltalán kiutalnak-e.


A babkszámládra fogod megkapni a kiutalt összeget a tájékoztatóban szereplő időpontot betartva (szintén el kell olvasni mennyi jelenleg, amikor még használtam az oldalt asszem 2 héten belül garantálták de általába 3-4. munkanapon megkaptam).

márc. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Altalaban, ha nincs csuszasz, akkor a kovetkezo munkanap kuldik a penzt.(Hetvege nem munkanap)
márc. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ma is szeretnek fogadni online, aztán majd meglátjuk, mi lesz, hogy lesz. Valahol azota olvastam, hogy 3000 ft felett fizetik ki, szoval szerintem, ha a jövőben is fogadok, az papír alapú szelvény formájában lesz.
márc. 12. 07:07
 4/15 anonim ***** válasza:

"ma is szeretnek fogadni online, aztán majd meglátjuk, mi lesz"


A lényeg az lenne, hogy ne akadj rá erre, és miután ezt az összeget elvesztetted, már ne fizess be vagy csak annyit, amennyit megengedhetsz magadnak (annak alapján, hogy 5ezret ki akartál fizettetni, ez az összeg kb. 0, szóval ne fizess be többet).

Ezt a tanácsot vedd komolyan, mert különben évek múlva csak kesereghetsz azon, hogy bárcsak hallgattam volna az anonim hülyére a gyakorin.

márc. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Persze, tisztában vagyok ezzel, nem is tervezek játszogatni sokszor, most is csak 3000 felé szeretnék menni, hogy ezt az összeget már utalni is tudják (persze, ha bejon a mai tippem)

Mert ugye utána neztem és 3000 ezer ft alatt nincs utalás🤷🏻‍♀️

márc. 12. 12:51
 6/15 anonim ***** válasza:
Rendben, örülök ennek, hogy így gondolkodsz - drukkolok, hogy menj 3000 fölé!
márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"most is csak 3000 felé szeretnék menni, hogy ezt az összeget már utalni is tudják"


már túl lépted:

"majdnem 2X-es szorzó volt, így a meccs után 5268ft-ra íródott át az egyenlegem"

márc. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ismerek olyanokat, akik eljatszak, meg el kaparós sorsjegyezik a napi bérük felét, közvetlen kollégám nagy rabja ezeknek.
márc. 12. 13:13
 9/15 anonim ***** válasza:

3000 ft felett fizetnek ki. Ha aznap kb 10.30-ig kikéred, akkor meg aznap kifizették 3 óra felé. Ha később akkor másnap ugyanígy 3-kor.

A rákattanásról annyit, hogy ne aggódjatok, a rendszer se fog hagyni. Én mertem nyerni 30-40-et kétszer. Mindig ugyanazt játszom, a meccsen x gólnál több vagy kevesebb lesz. Rögtön le is korlátoztak, erre már csak kb 1000 ft-ot tehetek, míg más sportra simán enged. Vicc az egész. Ezért jó biznisz nekik, sehogy se hagynak nyerni.

márc. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, igazán hasznos volt mindenkié!

Érdekesen és rafináltan van telepítve a rendszer az biztos és minden esetben a szerencsejáték zrt arat jól.

márc. 12. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!