Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Folyamatosan mínuszban lévő...

Folyamatosan mínuszban lévő hitelkeretnek mi a következménye?

Figyelt kérdés
Anyukám teljesen felhasználta a 400.000 ft-os hitelkeretét. Ha érkezik rá jövedelem egyből leveszi tehát mindig mínuszban marad. (Sajnos nem érti,hogy működik)Meddig lehet ezt igy hagyni? Tudom hogy a bank folyamatosan számolja rá a kamatot.

ápr. 12. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Sok pénzt kell fizetnie kamatokra, az lesz a következménye. Ha nem érti, magyarázd el neki.
ápr. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Ameddig a kamatokat mindig le tudja vonni a bank, nem lesz semmi kovetkezmenye.
ápr. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%

Fizet kb havi 10k kamatot.


Esetleg el kene gondolkodni valami kedvezobb thmes hitelkivalto hitelen. Felvesz mondjuk 500kt, visszafizeti a 400kt es megszunteti a hitelkeretet.

ápr. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A következmény az, hogy anyukád folyamatosan magas kamatot fizet a kimerített hitelkerete miatt.

Magyarázd el neki, hogy értelmes ember a hitelkeretet nem arra használja, hogy folyamatosan kimerítse és sose töltse vissza, hanem az csak egy vésztartalék, de ha a pénzügyileg ennyire tudatlan, akkor sajnos a bank köszöni szépen, jól van, biztosan megél az adósságát sosem nem rendező, véget nem érő kamatfizetésekből.

ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sajnos a havi kamat, ami sok.

Nekem is évek óta van. Pont ma voltam bent elintézni, hogy kevesebb legyen.

Jobb így ránézni is és a kamatot sokalltam már nagyon.

Ajánlott az ügyintéző egy Instant hitelt, de köszöntem, én nem élek vele. Ezt szeretném lenullázni én is!

ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!