Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp jump kartyam van Jovo...

Otp jump kartyam van Jovo honapban 28 leszek,ugy tudom annyi idos korig van. Viszont a kartyam 2026- ig jo Ilyenkor mi van? Kapok uj kartyat? Vagy kapok levelet? Kell intezni valamit vagy automatikusan a kartya marad csak normal szamlam lesz ?

Figyelt kérdés
ápr. 17. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy "OTP Jump kártya"


Az OTP Jump egy számlacsomag ami neked van és ki fogsz nőni belőle. A kártyád valószínűleg egy Mastercard Online betéti kártya.

Lehet hogy a Jump számlacsoamgot reprezentáló grafika van rajta, de semmi jelentősége nincs az ég világon. Ugyan úgy használhatod tovább. Nekem is évekig még az OTP Junior mintás kártyát volt, miután már kinöttem az OTP Junior csomagból.

ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kártyán nincs pénz
ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!