Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revolut személyazonosság...

Revolut személyazonosság igazolás - baj ha kihagyom?

Figyelt kérdés
Folyton küldenek emailt hogy erősítsem meg az adataim, beléptem volna az Appba, erre nem szimpla adatmegerősítésről van szó, hanem azt kéri hogy olvassam be az arcomat. Nekem ez nem oké, lehet valami gond ha kihagyom? Néhány ügyletem volt csak az account-tal.
máj. 1. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmi
máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod kihagyni, a revolut egy bank, szüksége van arra hogy beazonosítsanak téged.


Egyébként facebookod van? Ott közzétetted az arcod?

máj. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van facem és nincs ott fotóm. Tudom hogy kell nekik, de nem szeretném, nem para ha emiatt elveszik az account. Azt nem akarom hogy erőssebben érdeklőjdenek.
máj. 1. 23:08
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Hogy érdeklődnének erősebben? Jön valaki és erőszakkal lefotóz?

Max. időnként jön egy emléleztető e-mail

máj. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Előbb-utóbb törölni fogják a számládat. Nem ők találták ki, vonatkozó jogszabályokat tartanak be.


Bármelyik magyar bankban létrehozni sem tudod a számládat, ha nem készíthetnek másolatot az irataidról (amelyek az arcod fotóját is tartalmazzák), miközben 15 kamera veszi az arcod, az alakod és a ruhád.


Szóval, miért épp a revoluttal van gondod?

máj. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Dehogy baj, ha neked meg az nem baj hogy nem küldhetsz és fogadhatsz pénzt a számláról. :)
máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Ugy imadom a hozzad hasonlo rettego ostoba bohocokat. El kene olvasni az aszfet, te vilagi nyomorek. Ott leirjak hogy a kyc kotelezo. Kotelezo igazolni a szemelyazonossagod es akar a lakcimed. Szemelyazonosito doksit kernek, lakcim igazolashoz kozuzemi szamlat, plusz arcodrop selfiet.

Teljesen alaptalan a felelmed, hiszen a verifikaciot szoftver vegzi, aki osszehasonlitja a regisztralt adataid az azonositon levo adataiddal. Epp ezt teszi az arcoddal es a szemelyiden latszo keppel.

Emberek nem is fernek hozza ezekhez az adatokhoz szoval nem tud rossz kezekbe kerulni. De kulonben is, mit kezdenenek az arcodrop keszult keppel?


Vilagtalan

máj. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Akik leszavazott annak fagyasztották már be számláját paypalnál, wisenál, revolutnál vagy akárhol?
máj. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!