Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudom ezt beállítani?

Hogyan tudom ezt beállítani?

Figyelt kérdés

Van a Mol-nak applikációja, amivel egyes kutaknál lehet úgy is fizetni a tankolás után, hogy nem kell bemenni a shopba, ehhez az applikációhoz kell hozzárendelni a bankkártyát. Én megpróbáltam, de nem engedte, hibaüzenetet írt ki, ezért elküldtem a hibaüzenetet a Mol ügyfélszolgálatának, és ezt a választ kaptam: "Tájékoztatjuk, hogy a csatolt hibaüzenet alapján nem erősítette meg a 0 vagy 1 forintos fizetést banki oldalról (internetbank vagy banki applikáció), ezért nem tudja rögzíteni a bankkártyáját. Ez azért szükséges, hogy a rendszer ellenőrizni tudja, hogy valós bankkártya adatok kerültek megadásra."


Tehát hogyan lehet beállítani ezt a 0 vagy 1 forintos fizetést, egyáltalán mit jelent ez? Nekem egyébként OTPdirekt regisztrációm van, ott nem találtam ezzel kapcsolatban beállítási lehetőséget.


Köszönöm a választ/válaszokat!



máj. 14. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyenkor jön egy értesítés a netbanktól, mintha online vásárolnál. Ott engedélyezheted vagy elutasíthatod a tranzakciót. Nálad viszont ezek szerint nem érkezett meg ez az üzenet
máj. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akit érdekel, annak leírom, hogy mi volt a probléma: először is nem volt beállítva a bankkártyámhoz virtuális vásárlási limit, ezért nem engedte hozzáadni az applikációhoz a kártyát. A másik probléma az volt, hogy az OTPdirekt alkalmazásban nem jött semmiféle üzenet, amikor már beállítottam a limitet, ugyanis az internetbankba kellett ehhez belépnem, azon keresztül tudtam elolvasni az üzenetet. A netbankhoz viszont nem tudtam az e-mail címem, mert már régen regisztráltam és elfelejtettem, ezért be kellett mennem a bankba, és ott megmondták. Ezután beléptem, majd ott elfogadtam a tranzakciót, amit már a válaszoló is említett, és így működik rendesen.
máj. 16. 11:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!