Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&H 40.000ft jóváírása kinek...

K&H 40.000ft jóváírása kinek történt valóban meg?

Figyelt kérdés

Idén januárban nyitottam Online náluk aztán jött az hogy lehet kapni jóváírást ha teljesitesz mindent amit meg szabnak.

Na teljesítettem 100% mindent

Erre tegnap válaszoltak hogy valami marketinget nem engedélyezték.

Hát minden szarral meg keresnek akkor nem értem miért írják hogy nincs engedélyezve mikor engedelyztem nekik.

Na mindegy

A kérdés az lenne hogy valakinek tényleg jóvá írta már a bank?

Vagy ez csak marketing reklám hogy többen legyenek ők náluk.

Mert fogalmam sincs már hogy mi,ha tudom kamu akkor nem náluk nyitom. Mert akárhányszor pénzt veszel le le von több ezreket mert itt K&H ATM nincs. Na mindegy


Köszi a választ



#jóváírás #K&H #Kamuk&h #Csak marketingAzEgesz
máj. 15. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a marketing megkereses csak elektronikus csatornan volt engedelyezve, nem az osszesen, peldaul telefonon nem. Azt mondtak ezert nem irjak jova a 40 ezret. Majd panaszt nyujtottam be, es utana jovairtak.
máj. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jóváírták.
máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!