Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPalon ha Amerikából kuldene...

PayPalon ha Amerikából kuldenek pénzt ide Magyarország van valamilyen összeg amit nekem is fizetnem kell vagy ez scam?

Figyelt kérdés
Szóval Amerikából utalnának át pénzt viszont elvileg ahhoz hogy lehessen nekem is fizetnem kéne valamennyit ez igaz vagy csak scam?

máj. 15. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Ilyenkor csak abba gondolj bele, hogy ha ez a tranzakció nem a simlis online térben zajlana, akkor is beszopnád-e.

Pl eladnád a biciklid, és a vevő azt mondaná, hogy először adj neki 10 ezer forintot, és ő majd azután fizet.

máj. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
scam
máj. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2024-ben hogy léteznek ennyire digitális analfabéták akinek nem evidens, hogy átverés?
máj. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Boomer vagyok bocsánat 😔
máj. 16. 07:34
 5/6 Hintalow ***** válasza:
88%

Ilyenkor az örök szabály: szèpen megmondani a másik fèlnek, hogy semmi gond, az általad fizetendő összeggel csökkentett összeget utalja csak.

Rögtön kiderül, hogy van e mögötte valós szándèk 😀

máj. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Ez egy teljesen fölösleges lépés.
máj. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!