Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-ben már lakossági számlára...

OTP-ben már lakossági számlára sem ingyenes a fióki befizetés?

Figyelt kérdés

Vagy csak bizonyos díjcsomagokban?


És 150 000 ft felett lehet csak befizetni vagy csak egyes fiókokban vezették ezt be? Tudom, van ahol pénztár sincs egyáltalán.



máj. 16. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Mar nem ingyenes. Tessek szepen utalni. Vagy ha otps vagy, akkor befizeto automatan keresztul masik bankszamlara befizetni. Az pl ingyenes
máj. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
99,9%-ban utalni szoktam, most egy családtag kérésére mentem fióki pénztárba. Nem saját számlára fizettem volna be és nem is OTP-s vagyok. A címzett volt az.
máj. 16. 18:16
 3/15 anonim ***** válasza:

Akor ezert kerult penzbe. Erre van az utalas. A fogado felnek nem mindegy hogy utalsz vagy befizetsz? De mindegy.


Ezert vannak befizetos automatak is. Hogy a sajat otps ugyfel mas otpsre be tudjon fizetni ingyen es anelkul hogy penztari forgalmat generalna.


A te esetedre, ahogy irtam is azonnali atutalas van.

máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

csak az otp nél kell fizetni! pofátlan EZER forintot MINIMUM!

Bármelyik másik bankba bemész pl erste, k&h, raiffeisen ha van számlád náluk ha nincs ingyen fizetsz be kápét a "házon belüli" számláikra!

Sőt a k&h 40 ezret az unicredit 35 ezret ír jóvá ha számlát nyitsz náluk és legalább 180 ezer munkabér jön rá 6 hónapon át, meg az applikációjukat használod havi egyszer!

máj. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%

Te nyomorult 4es, azonnali atutalas van. Belepsz a sajat bankod appjaba es atutalod a penzt a kivalasztott bankszamlara es kesz. Fel sem kell kelned, nem kell elmenned a bankba.

Nem azert sarcoljak meg 1000ftra mert kell a penz, hanem hogy csokkentsek az ugyfelforgalmat a bankokban es az online bankolashoz vezessek az ugyfeleket.


Ennek a lepesnek vegkepp semmi koze mas bankok ingyen penzehez. Az otp azert nem ad mert igy is messze a legtobb ugyfellel ok rendelkeznek, nekik nem kell ujakat bevonzani.

máj. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Te diló 5 ös ! NINCS OTP-S SZÁMLÁM MORE!


Vágenzi?

máj. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Es a khsbol vagy barmely mas magyar bankbol azonnal tudsz kuldeni otpsre penzt..


Nem kell felkelned az agyboly autoba vagy biciklire ulnod, elmenni a bankfiokig, sorszamkt huzni es varakozni majd a szemelyid bemutatasaval fizetni. Ezt otthonrol kenyelmeseb meg tudod oldani a netbankbol es a penz azonnal ater az otps szamlara a het minden napjanak minden perceben.

máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"99,9%-ban utalni szoktam, most egy családtag kérésére mentem fióki pénztárba. Nem saját számlára fizettem volna be és nem is OTP-s vagyok. A címzett volt az."


Ha tudod a családtag bankszámlájának a számát, akkor bármilyen banknak vagy te az ügyfele, vagy ő az ügyfele, utalni bármikor tudsz neki. Csak a bankszámlaszámára van szükséged hozzá.

Lényegtelen, hogy ki melyik bankhoz tartozik, tudsz neki utalni.

máj. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mi lett itt egy egyszerű kérdésből... Szomorú.


Utolsó:

Azt hiszed én nem tudom?


És nem a családtag számlájára akartam befizetni hanem az ő kérésére egy más valaki számlaszámára.


És kérlek ne nézz már ostobának, hogy ennyit nem tudok!

máj. 18. 08:05
 10/15 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ezt írtad:


"99,9%-ban utalni szoktam, most egy családtag kérésére mentem fióki pénztárba. Nem saját számlára fizettem volna be és nem is OTP-s vagyok. A címzett volt az."


Hát ebből nem derül az ki, hogy hárman vagytok a történetben.

Úgy hogy kérlek, ne nézz már ostobának, hogy ne tudnék olvasottakat értelmezni.

Attól, hogy válaszolok normálisan a nem egyértelmű kérdésedre, nem feltételezi azt, hogy ostobának tartalak.

Remélem, magadból indultál ki. :(

máj. 19. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!