Van itt,olyan akinek 20 millió forintnál nagyobb hitele van?

Figyelt kérdés
És ha van,mire vetted fel?

máj. 20. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Két részletben (15 millió és 8 millió) meghaladja.

Túlélésre

máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
16 millió lakáshitel és 10 millió személyi kölcsön, amiből állampapírt vettem, de fennálló tőke már 20m alatt van, mert előtörlesztettem a személyi hitel nagy részét.
máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Nekünk 175 millió forintnyi lakáshitelünk van Kanadában. Tudom, ez magyar fejjel felfoghatatlan, de itt ez teljesen normális.


Ekkora hitel mellé van kb egy milliónyi vagyonuk, ami több hasznot hoz, mint a hitel kamata.

máj. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Magyarországon egy ekkora összegű hitelt magánszemély jellemzően lakásvásárlása, lakásépítésre vesz fel. Van több ügyfelem is, akik 30-50-70M Ft hitelt vettek fel manapság, főleg a CSOK Plusz a legnépszerűbb, mivel 3% a kamat, de ugye tudjuk, ehhez gyermeket kell vállalni, tehát nem mindenkinek elérhető.

Mivel drágák a lakások az ország több részén is, így akinek kevés az önereje, az hitellel oldja meg.

Én pl elsősorban Bp-en és környékén intézek lakáshiteleket, itt a 20M Ft-os lakáshitel átlagos, de akik ennél magasabb hiteleket vesznek fel, a jövedelmük is kellően magas.

Mindig az számít, Neked mi fér bele hosszútávon, nem az, hogy mások mit csinálnak. Van, akinek 5M Ft hitel is sok a jövedelméhez képest, de vannak bőven, aki az 50M Ft hitel havi részletét is lazán kifizetik.

máj. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!