Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen végzetség szükséges...

Milyen végzetség szükséges egy banki munka kör betöltéséhez? Kérnek ott szakmai tapasztalatot?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen valami közgazdasági vagy pénzügyi iskolában szerzett végzettség kell, a szakmai tapasztalatot nem tudom, mennyire kérik. Biztos vannak egyszerűbb helyek, ahova annyira nem fontos.
2011. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Frontosa ***** válasza:

Legtöbb helyen legalább főiskolai közgazdász végzettség kell, 1 középfokú szakmai nyelvvizsgával (pl. OTP kivétel). Szakmai tapasztalat nem követelmény, de előny.

Üdv,

2011. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy szakirányú végzettséged legyen, vagy tapasztalatod. Ha egyik sincs, akkor felejtős a dolog. A bankok ma már válogathatnak a diplomás és tapasztalt emberek között, nem valószínű, hogy gyakorlat és végzettség nélküli embert vesznek fel....

Nekem gimnáziumi érettségim van, és 16 éve dolgozom bankban.Kívülről jó munkának néz ki, de rengeteg a büdös, koszos, agresszív, bunkó ember, akivel foglalkozni kell.Jó idegrendszer kell hozzá, és csak sok idő múlva lehet elérni egy olyan szintet, hogy megérje.

Ha lenne diplomám, biztos nem ezt csinálnám.

2011. jan. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
most járok érettségizni,11 hónapos a kislányom,mert 3 műszakba nem tudok vissza menni dolgozni.és hát gondolom nem kényelmes munkakör ez sem,de a munka idő nekem éppen tökéletes lenne,mert a férjem hétfőtöl szombatig dolgozik,szintén 3 műszakba.tehát mindenképp nekem kell lépnem,mert neki jó az állása,a fizetése.
2011. jan. 29. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!