Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP banknál mennyibe kerül...

Az OTP banknál mennyibe kerül az eseti bankon kívüli (MKB) forint átutalás? Az lehetséges hogy 1milliónál 20E-t levonnának belőle? Mert valami ilyesmit hallottam, hogy 2%.

Figyelt kérdés
Vagy ha telefonon keresztül intézem, az olcsóbb, egyáltalán lehetséges? Junior bankszámlám van.
2011. márc. 22. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
kondíciós lista...
2011. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg nézd meg a kondíciós listában, az a legbiztosabb. Az OTP-nél különben ezek a díjak úgy vannak meghatározva, hogy x%, minimum y, maximum z Ft. Tehát valószínűleg nem 20ezer Ft hanem kevesebb, de nem tudom pontosan.
2011. márc. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

0,2% max 6880 Ft elvileg:D

2000 Ft lesz ha minden igaz, mondjuk nekem még ez is soknak tűnik, mert nekem ingyenes:D

2011. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!