Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Használt autó hitelátvállaláss...

Használt autó hitelátvállalással, nem nagyon foglalkoztam még ezekkel hogy működik?

Figyelt kérdés

Most találomra kerestem egy autót a www.hasznaltautó.hu-n [link] (Ismétlem ez csak egy példa autó eszem ágában sincs ilyet venni) Nos ott van h a vétel ára 4.700.000Ft, de írja alul hogy csak hitel átvállalással adja el.. Akkor ha befizetem a 4.700.000Ft-t a hitel le is van tudva? Vagy az valami egészen más?

2; Kezdő részlet 500.000Ft Nos én ezt fizetem ki a tulajdonosnak, aztán a banknak 77hónapig 64.000Ft-t? Vagy hogy van ez? Valaki leírná érthetően? Olvastam kérdéseket ez ügyben.. de mindenhol mástírnak.. :/ Köszönöm szépen!


2011. ápr. 9. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:

A hiteles autóvásárlásnak a menete a következő: a tulajdonos és a vevő együtt fell kell vegye a kapcsolatot a hitelező bankkal. A bank megvizsgálja hogy a vevő megfelel e a hitelátvállalás feltételeinek, azaz biztositott e a hiteltörlesztés.

Ha megtörténne az adás vétel a bank hozzájárulása nélkül, akkor a vétel semmissé válik.

Tehát: irány a bank.. mert akárki akármit mond..a hiteles autó nagy része a bankké- ugye logikus.??

2011. ápr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen logikus, köszönöm szépen. :)
2011. ápr. 10. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!