Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyit kéne visszafizetnem kb?

Mennyit kéne visszafizetnem kb?

Figyelt kérdés

szeretnék felvenni providentet.

50 ezer forintot,és szeretném tudni,hogy nekem mennyit kellene visszafizetni pontosan,ide az otthonomba szeretném,hogy hozzák,és ne bankszámlára küldjék,úgy tudom van különbség a kettő között.


2011. ápr. 10. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom a Providentet!!!


Viszont a honlapon van kalkulátor...

2011. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

és van különbség, otthonra sokkal több!!!


[link]

2011. ápr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Provident oldalán lévő kalkulátorral számolva, ha az otthoni szolgáltatást választod, akkor a futamidő 60 hét, a heti törlesztés 1650 Ft. Összes hiteldíj: 16.000 Ft. THM: 64,54%. Az otthoni szolgáltatás díja: 33.000 Ft.


Visszafizetendő összeg(Otthoni szolgáltatással): 99.000 Ft.

2011. ápr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Provident az Legális Uzsora.. én személyszernt nem ajánlom.. szerintem próbálj meg egyik megbízható ismerősödtöl kölcsön kérni vagy valami..
2011. ápr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megbízható ismerősöm van,csak pénze nincs ;) pedig fontos lenne,személyes dolog inkább nem fejtem itt ki,2-3 héten belül kellene,de a hitel szerepel utolsóként.
2011. ápr. 10. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!