Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki élt e már a Fiat...

Valaki élt e már a Fiat Hitelcsere Programmal? Milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés

CHF hiteles az autóm, szeretnék belőle kiszállni. Néhány napja rátaláltam az alábbi programra, azonban a FIAT részéről egy sima üzleti huzásnak itélem meg, nem pedig valós segitségnek, mert az ajánlott modelleket igen magas áron adják, sokkal többért mint amit akciósan kinálnak.

[link]

Várom a válaszokat, nagy köszönettel.


2011. ápr. 12. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi is frankosak vagyunk és gondolkodtunk rajta,de az autók ára igen magas.2009-ben a Panda 1.490.000ft-tól indult,a Punto 1.790.000 ft-tól.Ehhez képest most ha jól néztem a legolcsóbb Panda 2.290.000 de ebben csak nagyon alap van, ha valami extrát akarsz fizesd meg jó áron. Szériaként csak drágább autókban van némi extra.Kicsit nevetségesnek tartom,hogy 30.000 fizessek egy hátsó ablaktörlőért plusszban.

A mi Toyotánk full extrás,és ilyen alap autóra nem cserélem le,aminek ráadásul több lenne a törlesztőrészlete mint most a miénk.

De ha valakinek van pozi véleménye azt én is szívesen olvasom.


Szerintem lehúzás.:(

2011. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!