Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki közvetlenül utalhat...

Valaki közvetlenül utalhat pénzt (mondjuk például dollárt) külföldről az én bankszámlámra? Hogy lehetne ezt megoldani egyzszerűen?

Figyelt kérdés
Meghirdettem valamit globálisan és azt szeretném megkérdezni, hogy milyen lehetőségek állnak rendelkezésére szegény külföldieknek. Sima átutalás működhet? Paypal esetleg?
2011. máj. 18. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Sima átutalás mükidik, ha pl euróban utal akkor a te forint számládon az az nap banki szorzóval váltják be.

így ha valamit eladsz akkor euróban kérd az árát, mert nem a vevö tehet róla hogy megváltozik a szorzó közben.

2011. máj. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Besétál a bankba és ráteszi a számládra a pénzt. kell hozzá a neved, címed, nemzetközi bankszámlaszámod, swift kód. azzal viszont számoljon, hogy ez pénzbe kerül annak aki utal, összegtől függően. mi egyszer 200 eurót küldtünk az kb. 10 euróba került.
2011. máj. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bocs, az előzö vagyok. ez az egyik lehetőség, a másik, hogy a küldő az ő saját bankszámlájáról utal, persze ez is pénzbe kerül.
2011. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 19. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!