Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha diákhitelt kiadják az...

Ha diákhitelt kiadják az apeh-nek, akkor az hogy fogja behajtani?

Figyelt kérdés
Gyeden vagyok, akkor férjem fizujából levonja, vagy ráteszi a házra? És ha ráteszi el is árverezi? (Fizetem, csak nem tudom meddig bírom még elméleti kérdés)
2011. jún. 6. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

legközebb, ted meg magadnak a szivességet, hogy megnézed a honlapot, vagy elolvasod a szerződést...


[link]

2011. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem..... (szüneteltettem már, most nyújtuk be a papírt) elméleti kérdés volt. Legközelebb arra válaszolj már amit kérdeznek.
2011. jún. 6. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem beledumálni akarok, de olyan hatalmas az az összeg,hogy nem tudjátok fizetni. Barátnőm ha jól tudom 3 ezresével törleszti jelenleg,mert még kevés a kezdő fizuja!

Egyébként vonassátok a férjed fizujából!

2011. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

azt írtad gyeden vagy, fizeted, de nem tudom meddig bírod. ebből arra lehet következtetni, hogy az egész kérdés tárgytalan, mert gyeden nem vagy köteles fizetni.


bocsi, hogy élek.


egyébként az apeh nem szarakodik levonással, rak egy inkasszót a számládra és kész.

2011. jún. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!