Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Igénybe szoktátok venni...

Igénybe szoktátok venni hitelügyintéző segítségét? És ha igen, akkor hol kerestek magatoknak ilyen jellegű irodát?

Figyelt kérdés
Újságban, esetleg televíziós reklámban, neten? Ha google-ben kerestek rá, milyen keresőszavakat használtok?
2011. aug. 10. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a Magyar Pénzügyi Közvetítőnél intézek mindent. Én megmondom, hogy mit szeretnék, ők hozzák a piacról a legjobbat. Mindig ugyanannál az embernél intézek mindent. Általában emlékszik is a pénzügyeimre.


manju

2011. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagy nekik dolgozol..... De végül is mindegy. Mi most kezdtünk egy családi vállalkozásba, a profilunk hitelügyintézés, és tanácsadás. A legelterjedtebb google keresőszavakra érthető miért van szükségem, egyébként pedig szeretném tudni milyen fronton érdemes erősíteni a reklámtevékenységünket.
2011. aug. 10. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem dolgozom nekik. Az van, amit leírtam. A segítségüket szoktam kérni. Persze, ha a kérdésedben eleve kiírtad volna, hogy miért szeretnéd tudni, akkor nem raboltam volna a drága idődet. Azt hittem, segíthetek. Bocsánatodat kérem.


manju

2011. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazán nem gond, bár nem a kérdéseimre válaszoltál.
2011. aug. 10. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem szoktuk igénybe venni.

Hitelekkel, hitelkártyákkal kapcsolatban leginkább a PSZÁF web oldalán néztünk körbe eddig.

2011. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


:-(( Egyre szomorúbb leszek Tőled.

A kérdésedre válaszoltam.

Ezt kérdezted:

"Igénybe szoktátok venni hitelügyintéző segítségét?"

Erre válaszoltam, hogy melyik céget.


Sebaj. Legyen Neked igazad!


manju

2011. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem, hogy igénybe szoktátok e venni hitelügyintéző segítségét. Ez egy eldöntendő kérdés, a helyes felelet igen, vagy nem! Nem akarok kötekedő lenni, tényleg nem baj, hogy azt írtad amit írtál, de azért a feltételezés igen is jogos volt, hogy valójában te hirdetni is akarod a válaszoddal a szolgáltatást, amit a jelek szerint csak igénybe veszel. Én is csinálnék hasonló dolgot...... Semmi nincs benne....
2011. aug. 10. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!