MIlyen esélyekkel lehet lakáshitelhez jutni az unicredit banknál, használt lakás vásárlásához husz százalék önerövel? Nagyvárosban, szép felujitott lakás.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Lakásvásárláshoz, ha a legtöbb hitel kell az ingatlan értékéhez képest, akkor az ERSTE-t ajánlom, de ott is csak akkor működik az úgynevezett "magas finanszírozás", ha van hozzá megfelelő, APEH által igazolható jövedelem is. Ha nem tudtok igazolható magas jövedelmet felmutatni, de van vállalkozásotok, vagy egyéb bevételetek, vagyonotok, vagy magas bankszámla forgalmatok, stb, stb, akkor az AXA ad még viszonylag sok hitelt, de a többi banknál nem érdemes próbálkozni, ott a forgalmi értékhez képest minimum 30-60% önerő kell.


(hiteltanácsadó vagyok)

2009. ápr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van rá esély, nekem több Unicreditbankos ügyletem volt már. Náluk is van "magas finanszírozás" el lehet menni az értékbecslő által megállapított hitelbiztosítéki érték 100%-ig, ami általában a vételár 80%-a, tehát 20% önerő elegendő. Ehhez nagyon jó igazolt jövedelem kell, ami bankszámlára érkezik. Ha kp, akkor előző évi Apeh jövedelemigazolás. Ha nem elég jó az igazolt fizu, akkor kb 25-30% önerő kell, vagy annak megfelelő pótingatlanfedezet.
2009. ápr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!