Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hova érdemes pénzt betenni?...

Hova érdemes pénzt betenni? 100 ezer Ft-ot szeretnék lekötni. Melyik banknál, mi a legjobb lehetőség?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 14:53
1 2
 11/15 anonim válasza:

Kedves előttem szóló!

Nekem van autóm mégsem vagyok autó szerelő. Neked van lakásszámlád mégsem tudod a működési elvét.

Tehát a tisztázás érdekében. Neked van 100000forintod. Bármelyik bankba teszed be lekötni, éves szinten kamatozik 6-7 százalékot, egy évben ez 6000 forintot jelent. Mig a fundamentánál ez havonta ennyi. A maximális támogatás évi 72000. 100-120ezer forintra máshol valóban nem kapsz ennyit. És nyilván mivel megtakaritásról beszélünk ez havi befizetést jelent. Ennél a számolásnál 20000forintos megtakaritás.

2011. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

tegnap 19:24:

Te meg Fundamenta ügynök vagy, és ezért alap, hogy hazudj. Én nem vagyok pénzügyi szakember, de józan paraszti ésszel is átlátható a csúsztatásod.


"Neked van 100000forintod. Bármelyik bankba teszed be lekötni, éves szinten kamatozik 6-7 százalékot, egy évben ez 6000 forintot jelent. Mig a fundamentánál ez havonta ennyi."


Óriási hazugság. Amit állítasz, az az első évre igaz csak. A legrövidebb futamidő pedig 4 év! Ugyanis azt a 30%-ot a befizetésekre adja az állam, ha teszem azt 5 ezret fizetsz be havonta, akkor az első évben 60 ezret fizettél be, és 78 ezred(+ az elenyésző kamat, de azt most hagyjuk) lesz belőle, ami valóban 30%, de a 2. évben megint 18 ezer kamatot kapsz, ami már csak 13%(hiszen az előző 78 ezred is bent van), és így tovább. Szóval hagyd abba ezt a hazudozást.


A moderátorokat pedig kérem, hogy tiltsák már ki az ilyen jutalékra utazó ügynököket!

2011. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 08-25 19:10


Anyád az ostoba. azért mert más véleményen vagyunk, nem kell szidni senkit...

2011. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

ma 14:09:

Te nem más véleményen vagy, hanem rosszindulattal lefikáztad a kérdező ötletét, hogy a tudatos megtakarítás ügyében megtegye a legelső lépést.

2011. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ne vitázzatok. Ennyit nem ér az egész. Mindenkinek köszönöm a jó tanácsait, és tippjeit.
2011. aug. 31. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!