Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Személyes tapasztalatok a...

Személyes tapasztalatok a Magnet Bankról?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak pár hónapja vagyok náluk, az e-bankjuk jó, az ügyintézők normálisnak tűnnek, csak a sorszámkiadó automatájuk rossz folyton.
2011. szept. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De jó, h írtál, köszi, azt hittem senki nincs magnetbankos. Vállalkozói vagy lakossági számlád van? Mik a tapasztalatok az előző bankodhoz képest? Mi az, ami kiugróan jó náluk, mi az, ami elkeserítően szörnyű? Őszintén, köszi!!!
2011. szept. 11. 18:24
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Akartam náluk számlát nyitni, de egy pénzügyi vonalon dolgozó ismerősöm lebeszélt. Nincs kiterjedt hálózata, fővároson kiv nincs konkrét fiók.Netbankkal sokra megyek, ha pl ATM vagy ügyintéző kellene. Ráadásul tisztázatlan tulajdonosi háttér..én mást választottam.
2011. szept. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!