Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ki tud jól fogalmazni? Bankhoz...

Ki tud jól fogalmazni? Bankhoz kell hitelszerződés módosítására kérelmet írnom, de gondban vagyok vele. Ehhez kérnék segítséget.

Figyelt kérdés

A kérelmem oka: A nagymamámék fiúkra,azaz apukámra hagyták a házukat..apukám hitelt vett fel rá és még 4 évig jelzálog van rajta..de sajnos ő beteg lett és most szeretné rám(lányára) íratni a házat..és ezért kell egy kérelmet írni a banknak, hogy beleegyezik e a szerződés módosításba és valahogy bele kellene fogalmazni, hogy mennyibe fog kerülni a módosítás...

Remélem azért érthetően leírtam és lesz aki segít...:)

Előre is köszönöm...


2011. szept. 24. 09:07
 1/3 anonim válasza:
Nem kell semmit megfogalmazni. Bemész a benkba, megmondod, hogy mit szeretnél és az ügyintéző megcsinálja. Ha mégis ragaszkodnának az írásbeliséghez akkor sem kell félned és regényt írni. Egyszerűen, tőmon- datokban leírod hogy mit szeretnél változtatni a szerződésen. A szerz.módosításért szoktak külön díjat felszámolni. Kérdezd meg és utána dönts a dologról.
2011. szept. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már telefonon érdeklődtem és akkor mondták, hogy faxon vagy e-mailben kell küldenem egy ilyen kérvényt és 3-4 nap múlva telefonon érdeklődhetek is hogy hogyan döntöttek...
2011. szept. 27. 09:36
 3/3 A kérdező kommentje:

Szóval mindenképpen meg kell fogalmaznom írásban...

Kérem valaki segítsen...fogalmam sincs,hogy kezdjem el..keresgéltem neten is ilyen mintákat,de nem jártam túl sok sikerrel...:(

2011. szept. 27. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!