Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mik a tapasztalatok a KH Bankkal?

Mik a tapasztalatok a KH Bankkal?

Figyelt kérdés
Van egy elég szimpatikus forinthitele (hitelkiváltásra), kíváncsiak lennénk, hogy állnak az ügyfelekhez.
2011. okt. 11. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legjobbakat tudom mondani. Személyes és vállalkozói számlám is van náluk, személyi kölcsönöm, hitelkártyám, ebankom, stb. Nagyon szívélyesek, udvariasak, megfizethetőek. Az ebankjuk elég béna, de ezt leszámítva nem tudok rosszat mondani róluk.
2011. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15 évig vezettem ott a vállalkozói bankszámlám. Udvariasak, kedvesek, korrektek.
2011. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Eddig nekem is szimpik voltak, de most nem annyira tetszik,hogy pont a saját ügyfeleinek nem ad forinthitelt végtörlesztésre.Ezért váltok...
2011. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a K&H nem ad most már hitelt más bank ügyfelének sem kiváltáshoz.
2011. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na ez a legutolsó infó nem esett jól. :( De azért köszi.
2011. okt. 14. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!