Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy kis faluban lévő Takaréksz...

Egy kis faluban lévő Takarékszövetkezetből lehet-e készpénzzel befizetni egy adott összeget egy bankszámlára?

Figyelt kérdés
Nekem nincs saját bankszámlám de szeretnék xy-nak pénzt utalni.
2011. okt. 28. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, de a Postán meg tudod oldani.
2011. okt. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mér ne lehetne,nekem is fizettek már be a számlámra így(otp).
2011. okt. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Utalni csak akkor tudsz, ha van bankszámlád.

Pénzt befizetni valakinek a bankszámlájára csak az adott bank valamelyik fiókjában lehet. Azaz OTPs számlára csak OTP bankfiókokban fizethetsz be.

Ha Takarékszövetkezetben akarsz pénzt befizetni, akkor az illetőnek annál a Takarékszövetkezet csoportnál kell bankszámlával rendelkeznie (még a különböző Tak.szöv-ek sem fizethetsz be a másik számlájára, pl. a Szerencs és környéke Tak.Sz fiókjaiban nem fizethetsz be a Boldva és Vidéke Tak.Szöv-nél vezetett számlára)

Postán küldhetsz pénzt rózsaszín csekken, de az neked is és annak is akinek a bankszámlájára küldöd pénzbe kerül. Ha nem bankszámlára, hanem címre küldöd (postás viszi ki kp-ben, vagy postahivatalban veheti fel), akkor csak neked kell fizetned a feladásért.

2011. okt. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem ez akkora homály :((

Szóval az úgy nem megy, ha mondjuk egy siófoki takarékszövetkezeti irodában befizetek egy pesti számlára?

2015. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. A 3. pontosan leírta.
2015. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!