Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fogtok végtörleszteni? Ha...

Fogtok végtörleszteni? Ha igen hogy? Megtakarítás? Forint hitel?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi csak akkor, ha sikerül addig eladni a házunkat.
2011. nov. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor szorítok hogy sikerüljön minnél elöbb eladni!

Mi tavaly egy telket és egy lakást is eladtunk az ingatlan.com-on hirdettük.

2011. nov. 6. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:

nekünk euros hitelünk van, 14 év múlva jár le, 5,4 millát vettünk fel, és szerintem nem fogunk végtörleszteni.

Pénzünk az nincs, a hitelfelvétellel meg úgy vagyok ,hogy az megint + pénzkiadás, mert gondolom van folyósítási jutalék, szerződésmódosítási díj vagy mittom én. A forintosnak meg nagyobb a kamata, és mindent összevetve nem biztos, hogy jobban járnánk-

így, ha jobb az euró, akkor 54 ezret fizettünk még fél éve, legutóbb meg 62.ezret. Ha Ft-os lenne, fizetnénk szerintem minden hónapban kb. 63 ezret.


Te?

Neked milyen hiteled van és mennyi? Mikor járna le?

2011. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekünk chf hitelünk van.4 milliót vettünk fel 10 évre.Abból 4,5 év már lejárt és most fizetünk 74 körül.250 ft-on a tartozásunk 6,9 millió 180ft-on meg 4,8(ebböl még lejön 1,2 millió biztosítós rész) .Nem tudom mennyi lenne a törlesztés a fennmaradó 5,5 évre ennyi tartozás mellett???Úgyhogy pénteken bemegyünk a bankba és elindítjuk a folyamatot.Befizetünk 1,1-et és az új hitelünk 2,5 millió lesz.Remélem nem fogunk a végén rosszabbul járni.
2011. nov. 30. 19:15
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem a chf-esek csak jobban járhatnak ezzel. az nagyon elszállt.

kitől kértetek tanácsot? ott a bankban adnak?

2011. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen sajnos nagyon elszállt.Igen a bankba.Cib bank
2011. nov. 30. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!