PayPal átutalás hogyan?

Figyelt kérdés

Hozzáadtam a Paypalhoz a mastercad bankkártyámat.

Elméletileg ha külföldre akarok utalni nem kell átutalni pénzt a paypalra hanem a paypal használja a master.. kártyámat.

A kérdés hogy lehet utalni ha nem rakok pénzt a paypalra csak a hitelkártyámon van?


2012. febr. 16. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet rosszul tudom, de nem csak vásárlás esetén használja ki a csatolt mastercard kártyát, ha a paypalon nincs pénz?


Gondolom a saját kártyádat már hozzáadtad a paypal számlához, vagy épp az a kérdésed, hogyan kell?

2012. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs most olvasom, hogy már hozzáadtad. :)
2012. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen hozzáadtam a kártyát de elméletileg nem muszáj paypalra pénzt rakni hanem lehet utalni úgyis hogy nincs rajta pénz így a bankkártyát terheli.A paypal nem írja ki h a bankkártyámon mennyi pénz van?Illetve hogyan lehet így utalni?
2012. febr. 16. 23:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

2fele penzkuldes letezik a Paypalon.

Az egyik, amikor fizetsz egy termekert, peldaul az eBayen veszel valamit; ilyenkor az eladonak kuldod a penzt es ez a tranzakcio ingyenes. Vagyis ha veszel valamit 100Ft-ert, akkor toled (vagyis a MasterCard-hoz kapcsolt bankszamladrol) levonnak 100Ft-ot.


A masikfele penzkuldes, amikor nem vasarolsz, hanem peldaul kulfoldon tartozkodo hugodnak kuldesz $100. Ha a Paypal szmaladon nincs penz, akkor a MasterCard-rol fogjak levenni a 100 dolcsinak megfelelo forintot plusz a kuldes dijat, ami ebben az esetben nem ingyenes, kb. 5 dollar.


Ha a 'magas' kuldesi dijat el akarod kerulni, akkor javaslom elobb toltsd fel a Paypal szamladat (pl. a bankszamladrol) es a mar Paypal szamlan levo osszegbol utalj a huginak, ekkor mindossze 50 centet vonnak le (ha $100-t kuldesz).


En peldaul eladtam az eBayen egy taskat. A vasarlotol a Paypal szamlamra megerkezett a termek ara, x osszeg.

X osszegbol elkuldtem anyukamnak 40 dollart, amiert a Paypal levont 20 centet. Vagyis a Paypal szamlam $40.20-el lett vekonyabb.


Olcsobb a mar Paypal szamlan levo osszegbol utalni kulfoldre, mint a bankszamladrol/MasterCard-rol kuldeni penzt.


Erted?

2012. febr. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!