Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyibe kerül OTP-s számláról...

Mennyibe kerül OTP-s számláról PayPal számlára az utalás?

Figyelt kérdés

2012. febr. 23. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Semennyibe, ugyanis belföldi átutalásnak számít, mert a Paypal vezet egy számlát a magyarországi Unicredit Banknál
2012. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És az én PayPal-os számláról egy külföldi PayPal számlára?

Az is ingyen van? (Ha jól tudom, illetve jól értelmeztem az angol szöveget ingyenesnek kell lennie.)

2012. febr. 23. 17:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha te küldesz pénzt bármilyen Paypal felhasználónak (az mindegy hogy hol lakik, az email címe a lényeg) akkor neked ingyenes, aki kapja attól vonnak le 3-4 százalékot. Tehát téged nem érint a levonás, csak ha neked küldenek pénzt.
2012. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm :)


Nem is olyan rossz ez a PayPal :)

(Viszont a szokásos Belföldi Bankon belüli kezelési költséget 204Ft/utalás természetesen levonja az OTP-s számlámról)

2012. febr. 23. 17:57
 5/7 anonim válasza:
Elméletileg a PayPal bankkártyás vásárlásnak minősül, nem utalásnak.
2012. febr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kétféle módon lehet használni, kártyával és átutalásos egyenlegfeltöltéssel.

A kártyás valóban nem átutalás, de az más téma. Itt a "top up"-ról van szó ami egy belföldi átutalással valósul meg.

2012. febr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha arra gondolsz, hogy OTP kártyáról utalsz és PAY-Pal on keresztül fizeted egy külföldről vásárolt termék árát. Akkor a termék árához amennyiben a PAY PAL fizetést választottad már automatikusan hozzácsatolja az eladó a PAY- PAL jutalékot (ezt fel is tünteti a számlán) odakel figyelni az utalandó összeg megjelölésnél. Mer az Én legutóbbi utalásomnál a PAY- PAL is feltüntetett egy utalási összeget, ha nem figyelsz kétszer fizeted a PAY- PAL jutalékot. Vagyis Én az eladó által megjelölt PAY-PAL jutalék összegét figyelmen kívül hagytam,csak a PAY-PAL által 1-2 dollárral kevesebbet figyelembe véve utaltam. (Minden rendbe volt)Összegszerűen kb 285.USD rol volt szó Kb 12USD volt a jutalék.

Remélem segítettem, a leírt összegeben lehet pár dollár eltérés (nem néztem meg a számlát) csak kb ilyen nagyságrendű. Csak azért írom ha százalékot akarsz számolni nem egészen pontos, csak irány adó.

2012. febr. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!